Міський голова Ігор Анатолійович Пальонка з душевним теплом згадав своє студентське минуле в стінах коледжу, щиро подякував педагогічному колективу за те, що дали йому і його одногрупникам путівку в життя та продовжують працювати над становленням людських якостей молодих аграріїв. Наголосив, що саме завдяки плідній праці творчого, натхненного колективу коледжу аграрна сфера області щороку поповнюється хорошими фахівцями.

Мер вручив іменні стипендії міської ради кращим вихованцям коледжу Владиславу Курді та Оксані Цибень.

Щиро і зворушливо прозвучала клятва першокурсника із уст Дарини Комісарчук і Максима Магдюка.

В урочисту хвилину посвяти у студенти найвагоміші і найважливіші слова дітям сказала мама Оксана Комісарчук (символічним є той факт, що вона є представником династіі, три покоління якоі навчалися і працювали в агротехнічному коледжі).

За добрим народним звичаєм від імені матерів благословила Оксана Богданівна першокурсників вишиваним рушником і побажала, щоб на довгі роки навчання він був символом матері -України, яка оберігатиме, покладатиме надії, віритиме і пишатиметься молодими українцями.

Під щемливу мелодію мама засіяла, немов ниву, голови першокурсників житом -пшеницею, щоб зростали у коледжі не пустоцвітом, а сповненими зернами знань!

Класні керівники провели 1 урок, присвячений 30 - їй річниці незалежності України!

 

/home/acc00483/vvak.in.ua/www