В рамках тижня відділення були проведенні майстер - класи з використанням технологій безпілотних літальних апаратів в галузі геодезії, фотограмметрії, землеустрої. Перший майстер – клас проводили декан факультету землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України Тарас Олексійович Євсюков та його заступник Олександр Вікторович Шевченко успішно виконали знімання території Володимир – Волинського агротехнічного коледжу із задіянням квадрокоптера DJI Matrice 100. Під час проведення даного заходу студенти та викладачі були приємно здивовані можливостями даного БПЛА. Пізнавальним та цікавим був процес підготовки та формування польотного завдання, що дозволило в автоматичному режимі виконати знімання за запрограмованим маршрутом тривалістю 5 хвилинна висоті понад 50 м. по завершенню польотного завдання та успішного приземлення БПЛА, була проведена камеральна обробка відзнятого матеріалу за допомогою програмного забезпечення, в результаті якої було отримано цифрову модель місцевості та ортофотоплан коледжу.

Другий майстер – клас цікаво та професійно презентували представники Національного університету «Львівська політехніка», професор кафедри ФГІ Володимир Миколайович Глотов та викладач кафедри Іван Ярославович Покотило. Учасники зустрічі розповіли про використання безпілотних технологій в геокадастрі та агросекторі, надали короткі характеристики БПЛА та наочно показали результати знімання, показали презентацію про 23-ю сезонну антарктичну експедицію, з якої нещодавно повернулись гості закладу. Представники «Львівська політехніка» провели запуск БПЛА.

 Продовженням тижденя відділення був конкурсом «Візитівка відділення». Студенти виявили творчий підхід в оформленні презентаційних матеріалів.Кожна з візитівок  була по-своєму цікава, та пізнавальна.

Загадкову постать великого Кобзаря розкрили студенти групи ЗВ-31 разом з класним керівником Оксаною Володимирівною Ткачук. Одинадцять прекрасних троянд було у житті Тараса Шевченка, та, на жаль, усі вони зів’яли, так і не подарувавши поетові великого щастя, з якими ознайомили гостей ведучі заходу.

Традиційно  в рамках тижня відділення проводиться «Ярмарка ЗВ»Захід перетворився на веселе і смачне свято, де були співита безліч вишуканих домашніх страв. Гості ярмарку також мали змогу придбати пам’ятні сувеніри у вигляді імбирного печива з логотипом відділення. Солодкими смаколиками пригощали першокурсники, студенти 2-го курсу дивували оригінальними закусками, традиційною українською кухнею частували третьокурсники відділення та бутербродний стіл створили старожили ЗВ-41.

За для виявлення творчих та індивідуальних можливостей студентів у навчально-виховному процесібуло організовано студентською радою та завідувачем відділення «Землевпорядкування» Надією Костянтинівною Шемчук пізнавальне шоу «ЗВ – інтуїція». Ведучий програми, Михайло Богомаз ознайомив з правилами гри та учасниками – староста гр. ЗВ – 11 Марія Столярук та староста гр. ЗВ - 41 Станіслав Янчук. Впродовж шоу конкурсанти відгадували знайомих незнайомців, які були завуальованими під певними категоріями, а саме захоплення та таланти в певній сфері діяльності. Дівчача логіка перемогла чоловічий розум. Учасники отримали заочувальні призи, а глядачі неповторні враження та хороший настрій.

З метою вдосконалення якості підготовки фахівців, підвищення інтересу студентів до обраної професії, виявлення обдарованої молоді відбувся конкурс «Закон і земля» серед студентів 3-4 курсів, який підготувала і провела викладач спецдисциплін Наталія Миколаївна Матусевич. Учасники представили свої команди «Землезнавці» гр. ЗВ - 41 та  «Знавці земельного законодавства» гр. ЗВ-31,вирішували ситуаційні задачі з дисциплін «Земельний кодекс України», «Земельне право», презентували взяті напередодні інтерв’ю про знання земельного законодавства у викладачів коледжу, представників місцевої влади та перехожих. Організатор заходу творчо та розвивальним способом провела перевірку знань студентів. Переможців визначило журі. 

У цілях залучення студентів до позакласної роботи, розвитку в них вміння аналізувати та порівнювати, прививати любов до обраної професії, складати відповідні висновки викладачами циклової комісії Наталією ПетрівноюФель, Іриною Олександрівною Медведюк разоміз студентами груп ЗВ-21  було проведеноГеодезичний квест. Проведення такого заходу дозволило невимушено, в ігровій формі, перевірити знання зі спецдисципліни «Геодезія» отримані студентами та активізувати їхні інтелектуально-практичні можливості. Переможців визначили в чотирьох номінаціях. У номінації «Кращі теоретики» переможцем стала команда«БЕМЗ», у номінації «Кращі практики» переможцем стала команда«Координатки», у номінації  «Кращі топографи» переможцем стала команда«Масштабки», у номінації  «Кращі картографи» переможцем стала команда«Геодезисти».

Студентська рада відділення разом з викладачами Наталією ПетрівноюФель, Іриною Олександрівною Медведюк долучилася до ініціативи Зарічанської ОТГ та  допомогли прибрати парк «Княжий» в селі Заріччя, де студенти проходитимуть навчальні практики, також на цій території 24-25 серпня відбудеться фестиваль «Княжий».  

Закінчився тиждень проведенням засідання циклової комісії викладачів спецдисциплін відділення «Землевпорядкування» де було  підведені підсумки тижня циклової комісії.

Проведені заходи продемонстрували співпрацю викладачів і студентів на засадах поваги і взаєморозуміння.

 

 

/home/acc00483/vvak.in.ua/www