21 листопада, в другий день роботи, відбувся заключний етап конкурсу «Психолог року - 2019».

П’ять учасників із Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії, Іллінецького державного аграрного коледжу, Остерського коледжу будівництва та дизайну, Тульчинського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ та Володимир – Волинського агротехнічного коледжу змагалися в таких номінаціях:

1.                     Презентація – есе «Я-психолог!».

2.                     Захист та представлення власної розробки та методики.

3.                     Проведення елементу тренінгового заняття, демонстрація різних прийомів психологічних досліджень та власних наочних посібників.

Інна Василівна презентувала свій захист віршем. Зацікавила журі дослідженням «Формування особистості студентів через призму взаємодії з педагогами». Успішно провела психологічне дослідження, що в результаті доволило вибороти почесне ІІ місце (це лише на 1 бал менше, ніж у переможця).

Тож, вітаємо креативну, ініціативну, творчу особистість із таким важливим професійним визнанням. Щиро радіємо, що поруч із нашими студентами щодня такий високоосвічений фахівець і порадник. Бажаємо, Інні Василівні не зупинятися на досягнутому , а впевнено рухатися до найвищої вершини професійного визнання.

 

/home/acc00483/vvak.in.ua/www