Програма заходу була цікавою та насиченою.

Директор Олександр Васильович Коновалюк розповів гостям про славну історію Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, спеціальності та перспективи працевлаштування після отримання диплому молодшого спеціаліста, а також вручив подяки за багаторічну співпрацю між навчальними закладами. 

Завідувач технічним відділенням Олександр Рибай розповів про організацію освітнього процесу та звернув увагу на те, що викладачі й студенти в коледжі є одним дружнім колективом, що відображається в досягненнях – неодноразові перемоги на обласних, зональних та всеукраїнських етапах конкурсів професійної майстерності, олімпіадах, спортивних змаганнях.

Студенти випускної групи МП-24 Дмитрук Валентин та Смічик Сергій підготували презентацію, в якій розкрили переваги студентського життя в коледжі, а також розповіли про  можливість проявити себе у науково-практичних конференціях, конкурсах та квестах, серед яких «Кращий слюсар», «Кращий водій», «Кращий слюсар з обслуговування автомобілів», «Кращий тракторист».

Для гостей також були представлені чудові вокальні номери, які підготували студенти агротехнічного коледжу.

Завідувач кафедрою фізичного виховання Ігор Дацюк ознайомив присутніх зі спортивною базою та досягненнями вихованців навчального закладу. Родзинкою заходу стали спортивні змагання, в яких взяли участь всі бажаючі гості. Переможцями з гирьового спорту (16 кг) стали: І місце – Галич Сергій, ІІ місце – Волинець Іван, ІІІ місце – Лебідь Юрій (всі – із  Володимир-Волинського ВПУ). У  змаганнях зі стрільби з гвинтівки найвлучнішими були: І місце – Нікітін Василь (Оваднівський професійний ліцей), ІІ місце – Оніщук Богдан (Колківське ВПУ), ІІІ місце – (Володимир-Волинське ВПУ).

Організатори висловили впевненість в тому, що такі зустрічі стануть традиційними та допоможуть учням закладів професійно-технічної освіти у виборі закладу для продовження навчання.

 

 

/home/acc00483/vvak.in.ua/www