Володимиром Михайловичем Решетюком, який власним прикладом показав, що закінчивши наш навчальний заклад можна стати відомим науковцем. Відбулась презентація нового підручника «Основи автоматики: теорія і практика» і передача 10 примірників до бібліотеки навчального закладу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу Ольга Єрофеївна Ковальчук ознайомила з умовами проживання студентів у гуртожитку, розповіла про систему гурткової роботи та студентське дозвілля.Зосередила увагу на перевагах навчання в коледжі. Зауважила що система виховної роботи коледжу спрямована на формування національної самоідентичності, європейських цінностей, соціалізацію особистості до моральних норм суспільства, психологічну, організаційну, моральну підтримку незахищених студентів.

Студенти навчального закладу у своїх презентаціяхакцентували увагу на тому, що усі спеціальності, за якими здійснюється підготовка студентів у коледжі, є досить актуальними й затребуваними на ринку праці, про можливості навчання, особисті здібності для подальшого вибору майбутньої професії.

Корисною була інформація про особливості вступної кампанії 2021 року від відповідального секретаря приймальної комісії коледжу Володимира Сергійовича Луцюка.

Зустріч пройшла в невимушеній, доброзичливій атмосфері з демонстрацією презентацій та відеороликів щодо огляду матеріально-технічної бази закладу і діяльності студентських наукових гуртків.

Дякуємо усім за участь в заході!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/home/acc00483/vvak.in.ua/www