Широкий спектр педагогічної майстерності, глибоке володіння професійними компетенціями, вміння гнучко та своєчасно використовувати усі необхідні методичні прийоми подання нового та закріплення вивченого матеріалу, продемонстровано Наталією Миколаївною при проведенні відкритого заняття.

Студенти представили власні знання, можливості та бажання  подальшого оволодіння спеціальністю "Геодезія та землеустрій".

Чітко і цікаво відбулася презентація та захист семінарських завдань:

- візитівки

- творчі демонстрації

- захист та презентації фахової спрямованості

Кульмінацією та підсумком заняття стала церемонія:  "Посвята в фахові молодші бакалаври спеціальності " Геодезія та землеустрій", яка  дала старт мотивації у подальшому здобутті обраного фаху.

Усі присутні відмітили масштабний діапазон поданого матеріалу та його закріплення, адже в результаті проведеного заняття студенти отримали знання про: основні етапи земельної реформи, структуру державного управління земельними ресурсами, категорії земель за цільовим призначенням, норми безоплатної приватизації земельних ділянок, основні види землевпорядних робіт  на сучасному етапі, завдання землеустрою. Та показали вміння застосовувати знання при вивченні інших дисциплін землевпорядного циклу.

 

Заняття було цікавим, змістовним і професійним. Наталії Миколаївні хочемо побажати подальших успіхів у роботі і творчих звершень!

 

 

 

 

/home/acc00483/vvak.in.ua/www