Директор коледжу Олександр Коновалюк зазначив : «Лідер коледжу – високі слова, але заслуговуються вони важкою щоденною звитяжною працею, недоспаними ночами, добрими справами і науковими відкриттями, людяністю, милосердям, уміння прийти на допомогу ближньому, вольовим рішенням стати на захист рідної держави». Керівник закладу нагородив кращих із кращих вихованців коледжу іменними подяками та подарунками.
   Із вітальною концертною програмою та щирими словами побажань студентській молоді долучилися до свята представники закладу побратима – Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Патріотичні музичні вітання пролунали і від студентки Київської муніципальної академії естрадного і циркового мистецтва та рідного коледжу, стипендіатки фонду для обдарованої молоді Союзу українок від союзянок США Ліни Ткачук та її сестрички Юлії Ткачук. Вразив своїм щемливим виступом і Лідер коледжу – студент групи МА-13 Олександр Штандер.
   Свято вшанування студентського авангарду коледжу завершилося глибокою патріотичною нотою і побажанням молоді постійно навчатися, рости і бути відкритими для нових ідей, нових пошуків, дерзань і відкриттів.
   «Кожен із нас, хто живе в цей нелегкий час, - лідер, - зазначила Наталія Матусевич. – Ви – майбутнє нашої країни! Вам – лікувати її рани! Україна – непереможна та єдина! Нам – жити та творити новітню історію під мирним небом неньки – України!»

 

/home/acc00483/vvak.in.ua/www