Спеціальність «Автомобільний транспорт» є наймолодшою в коледжі. Вона була відкрита у 2008 році, враховуючи широкий попит ринку праці на фахівців авторемонтного виробництва  і на той час входила до складу відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

У 2012 році відбувся перший випуск спеціалістів даної спеціальності.

У 2015 році було створене відділення «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Завідувачем відділення з моменту створення і по даний час є Олександр Вікторович Рибай.

Термін навчання становить 3 роки та 10 місяців (на базі 9 класу) та 2 роки і 10 місяців (на базі 11 класу). Особи, що навчались на основі базової загальної середньої освіти разом з дипломом отримують атестат про повну загальну середню освіту. 

Дипломи техніка-механіка з обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів вже отримали понад 150 випускників.

Механіки з обслуговування та ремонту автомобілів та двигунів – це прошарок професійних фахівців, головним завданням яких є координація та організація проведення робіт, повʼязаних з діагностуванням, технічним обслуговуванням і ремонтом автомобілів та їх агрегатів на автотранспортних підприємствах, станціях технічного обслуговування, авторемонтних майстернях тощо.

Студенти спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» проходять виробничу практику на провідних підприємствах області та за її межами, більшість з них відразу ж отримують пропозиції працевлаштування після закінчення навчання.

Випускники отримують можливість працевлаштування у виробничо-технічній сфері на підприємствах різних форм власності на такі посади:

-механік автомобільної колони (гаража);

-механік виробництва;

-механік дільниці;

-механік з кранового господарства;

-механік з ремонту транспорту;

-механік навчального полігону;

-механік цеху;

-технік з інструменту;

-технік з механізації трудомістких процесів;

-технік-конструктор (механіка);

-технік-технолог (механіка);

-технік зі стандартизації;

-інженер з безпеки руху.

Всі студенти спеціальності безкоштовно проходять навчання та мають змогу отримати посвідчення водія категорій «В» та «С» вже на третьому курсі навчання.

Викладачі та студенти спеціальності приймають активну участь у різноманітних науково-практичних конференціях.

/home/acc00483/vvak.in.ua/www